Studentų ateitininkų sąjunga
Suoprotis. Gegužė. Sveikata.

Naujas mėnuo, naujas tekstas, nauja tema. Pirmos dvi savaitės – skaitymas. Trečia savaitė – aptarimas su kitais. Pasirenki norimą vietą ir laiką, sudalyvauji. Ketvirta savaitė – kulminacija – paskaita ir susitikimas su žmogumi, kuris dalinsis savo SUOPROČIU, sukauptu gilinantis į mėnesio temą jau ne vienerius metus. Skaityti, aptarti, išgirsti – ateitininkams ir visiems studentams, kuriems rūpi suprasti žmogų ir pasaulį.

Gegužė: SVEIKATA

Gegužės pradžioje skaitomi tekstai: Suoprotis. Sveikata. Norintiems labiau pasigilinti į sveikos gyvensenos temą: Visuomenės sveikatos stiprinimo rekomendacijos (2014 m.), 4 dalis (41-95 psl. apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, sveiką aplinką, sužalojimus, rūkymą, alkoholį, narkotikus ir užkrečiamas ligas). LSMU ir VU Medicinos fakulteto gydytojų pateikiamos sveikos mitybos rekomendacijos su moksliniu rekomendacijų pagrindimu.

Mėnesio pabaigoje vyks tekstų aptarimai grupelėse ir susitikimai Vilniuje ir Kaune su sveikatos priežiūros specialistais. Sekite informaciją ir nepamirškite pasirūpinti savo fizine, dvasine ir socialine sveikata!

Temos aptarimai grupelėse:

Kaune:

 • LSMU (organizuoja medikų korporacija Gaja)

  Gegužės 15 d. 15 h 30 min. LSMU bibliotekos 407 auditorijoje.

Vilniuje:

 • šv. Kryžiaus bažnyčioje (organizuoja studentų šv. Kryžiaus bendruomenė)

  Gegužės 16 d. 19 h Šv. Kryžiaus bažnyčios kieme, Daukanto a. 1, Vilnius.

Paskaitos:

Kaune:

 • rez. Gabija Sakavičiūtė ir gyd. Vita Lizdenienė - ateitininkų medikų korporacijos „Gaja“ filisterės. Vita Lizdenienė - LSMU endokrinologijos klinikos gydytoja, Gabija Sakavičiūtė - jaunųjų gydytojų asociacijos valdybos narė, skubiosios medicinos rezidentė LSMU.

  Gegužės 30 d., LSMU bibliotekoje.

Vilniuje:

 • Jūratė Upskutė-Šeporaitienė - taikomosios fizinės veiklos specialistė, sertifikuota Body Control Pilates instruktorė. Konsultuoja visuomenės sveikatos specialistus, medicinos darbuotojus, veda kūno vaizdo, fizinės agresijos valdymo, psichomotorinės terapijos užsiėmimus.

  Gegužės 26 d. 17 val. Renkamės 16:55 Augustijonų g. 3 - prie didelių stiklinių durų ir užrašo „Vilniaus jėzuitų gimnazija“. Paskaita bus su praktiniais užsiėmimais, apsirengti patogiai. Jei pasimesite ar nerasite, skambinkite 861400245 Julijai.

Dėkojame Lietuvių katalikų religinei šalpai ir Vilniaus jėzuitų gimnazijai.

 

Balandis: GYVYBĖ: tekstai ir kita medžiaga.

Kovas: KULTŪRA: tekstai ir kita medžiaga.

Vasaris: PATRIOTIŠKUMAStekstai ir kita medžiaga.

Gruodis: ŠEIMA: tekstai ir kita medžiaga.

Lapkritis: LAISVĖtekstai ir kita medžiaga.

Spalis: TEISINGUMAStekstai ir kita medžiaga.

Rugsėjis: PRIGIMTINIS ĮSTATYMAStekstai ir kita medžiaga.

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!
sas@ateitis.lt