Studentų ateitininkų sąjunga
Studentų ateitininkų sąjungos suvažiavimas

2017 m. balandžio 22 d.Panevėžyje vyks Ateitininkų federacijos atstovų konferencija. Visa informacija apie konferenciją ČIA.

Balandžio 23 d. (Gailestingumo sekmadienį) vyks Studentų ateitininkų sąjungos suvažiavimas. Kviečiame dalyvauti visus Studentų ateitininkų sąjungos narius ir kandidatus.

Kiekvieną SAS narį raginame:

  • Dalyvauti suvažiavime, o jei to padaryti negalite, įgalioti kitą SAS narį. Įgalioti ir atstovauti gali balsavimo teisę turintys SAS nariai. Įgaliojimas laikomas galiojančiu, kai atstovas pateikia įgaliotinio(-ių) ir jo paties pasirašytą SAS suvažiavimo įgaliojimo lapą - popierine arba elektronine versija.
  • Susimokėti nario mokestį. Balsavimo teisę turės tie nariai, kurie susimokėjo Ateitininkų federacijos nario mokestį ir papildomą SAS mokestį. Kaip susimokėti nario mokestį.
  • Kviečiame apsvarstyti savo kandidatūrą į Studentų ateitininkų sąjungos valdybą ir/arba pasiūlyti kandidatuoti tiems SAS nariams, kuriais pasitikite ir matote juos galint atsakingai rūpintis SAS nariais ir telkti juos veiklai pagal SAS veiklos gaires.

REGISTRACIJA į AF atstovų konferenciją ir/arba SAS suvažiavimą vyksta iki balandžio 10 d. Suvažiavime maloniai priimsime ir neaužsiregistravusius iš anksto, tačiau jūsų pareigingumas padėtų sklandžiau pasiruošti.

Prašome užpildyti anketą iki balandžio 8 d., kuri padės įsivertinti savo darbą ir pagal tai daryti išvadas bei pateikti rekomendacijas kitai SAS valdybai. Dėkojame tiems, kurie anketą jau užpildė sausio mėnesį.

Norintiems geriau pasiruošti suvažiavimui: SAS nuostatai.

Jei turite klausimų, kuriuos norėtumėte aptarti SAS suvažiavime, prašome pranešti julijalad@gmail.com.

SAS valdyba: Julija, Ignas, Laura, Guoda ir Saulė.

 

Nuotrauka: Studentų ateitininkų sąjungos Dvasios vadas kun. dr. Usonis sveikina „Giedros“, „Narsos“ bei kitas studentų ateitininkų korporacijas Draugovių švenčių proga 1930 m. gegužės 25 d. Pažaislio miške.

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!
sas@ateitis.lt