Studentų ateitininkų sąjunga
Tarp pasrinkimų: partnerystė ar bendras gyvenimas?

Seime pradėjus vis dažniau minėti bendro gyvenimo ir partnerystės terminus, viešojoje erdvėje vyksta aršūs ginčai ne tik dėl tokio teisinio reguliavimo poreikio, bet ir jo galimos naudos ar žalos skirtingoms visuomenės grupėms. Nors tokios diskusijos dažnos, joms pritrūksta pagarbaus bendravimo, būdingi emocijomis, o ne argumentais grįsti teiginiai. Siekdami išgirsti ir įvertinti argumentuotas pozicijas, studentai ateitininkai pakvietė abiejų pusių atstovus diskusijai.

Balandžio 27 d. vykusioje diskusijoje „Tarp pasirinkimų: partnerystė ar bendras gyvenimas?“ savo požiūriu dalinosi: Liutauras Gudžinskas - politologas, VU TSPMI dėstytojas, LSDP narys; Jūratė Juškaitė - Lietuvos žmogaus teisių centro komunikacijos vadovė; Laurynas Kasčiūnas - politologas, TS-LKD narys; Vytis Turonis - teisininkas, Ateitininkų federacijos pirmininkas. Diskusiją moderavo - žurnalistas Aurimas Perednis.


Diskusijos apžvalga

Pilnas diskusijos įrašas


Diskusiją organizavo studentų ateitininkų vienetai: medikai - korp! Gaja, teisininkai - korp! Iustitia ir politologai - šv. Tomo Moro klubas

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!