Studentų ateitininkų sąjunga
Nauja SAS Valdybos narė - Goda Malinauskaitė

Gruodžio mėnesį iš SAS valdybos pasitraukė Džiugilė Kersnauskaitė. Visa SAS valdyba dėkoja Džiugilei už šį pusmetį, per kurį ji iš visos širdies, negailėdama laiko, jėgų plušo ateitininkijos labui, mezgė tinklus su kitomis organizacijomis, ne tik atstovavo Studentų ateitininkų sąjungą Gyvybės mėnesio iniciatyvų projekte, bet ir ėmėsi lyderystės organizuojant šias iniciatyvas. Didelis dėkingumas ir padėka Džiugilei už jos tarnystę SAS Valdyboje. Dieve laimink.

Į kvietimą tapti nauja Valdybos komandos dalimi atsiliepė ateitininkė kandidatė Goda Malinauskaitė. Goda, turinti patirties žurnalistikoje ir komunikacijoje, daugiausiai dirbs SAS komunikacijos srityje - naujienlaiškiai, „Facebook“ ir kt. Goda trumpai apie save ir motyvus, atvedusius į Valdybą:

Ateitininkai gyvenime mane lydi jau kurį laiką. Šiuo metu tenka komunikuoti ne tik laisvalaikiu prie kavos puodelio, bet ir intensyviai darbuotis televizijos žinių tarnyboje. Tikiuosi, kad šiokia tokia patirtis padės atsidėkoti dirbant ir taip man svarbiai ateitininkijai. Neseniai Vilniaus universitete baigiau žurnalistikos bakalauro studijas, o po jų iškart kibau į žurnalistiką tikrame gyvenime. Šiuo metu dirbu reportere naujienų tarnyboje, tad tenka pasaulį pamatyti pačiomis įvairiausiomis spalvomis, prakalbinti pačius skirtingiausius žmones. Tačiau tokiam spalvotam pasaulyje kadaise į širdį kritę ateitininkai neišblyško. Prisijungusi prie SAS valdybos viliuosi savo tapatybę įtvirtinti stipriau.

 

Dar kartą džiaugiamės Godos sprendimu bei drąsa prisiimti svarbias atsakomybes šiuo nelengvu ir daug iššūkių keliančiu epidemijos metu!

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!