Studentų ateitininkų sąjunga
Nauja SAS narė - Ieva Juozapavičiūtė

Valio Ievai!

 

Lapkričio 29 d., studentų ateitininkų medikų korp! „Gaja“ metinės šventės metu, „Kryžiaus ir ateitininkų vėliavos akivaizdoje“ studentės ateitininkės bei korp! „Gaja“ senjorės įžodį davė gajietė Ieva Juozapavičiūtė, įžodžio globėja - Augustė Baltušienė. Paprašėme Ievos trumpai papasakoti apie save ir apie tai, kaip atrado ateitininkus:

 

Esu Ieva, kremtu medicinos mokslus trečiame kurse. Galiu pasidžiaugti, jog visai neseniai teko garbė duoti Ateitininkų įžodį! Labai džiaugiuosi šiuo įvykiu nors mano kelionė link to visgi gan užtruko ir buvo su iššūkiais. Apie ateitininkus žinojau, gal tik ne tiek daug, jau seniai, dar besimokant mokykloje. Atrodo visada man kėlė kažkokį smalsumą, ko gi ten renkasi ar ką ten veikia tie jauni žmonės. Tačiau artimiau susipažinau su ateitininkais bei jų veikla įstojusi į universitetą ir atradusi „Gajos“ korporaciją. Mane labai patraukė ir patys žmonės ir ateitininkų ideologija. Tuo įsitikinau, kai tik pradėjus kandidatuoti, pačioje motyvacijos viršūnėje sugalvojau užsirašyti savo siekius bei motyvacines mintis. Buvau mažiausia nustebusi kai skaitydama „Idealas ir laikas“ pamačiau, jog beveik eilės tvarka buvo atliepiama į mano mintis. Man be galo patiko tai, jog ateitininkai skatina ir ugdo tapti visapusiškai geriausia savęs versija. Tikiuosi įsijungusi į šia bendruomenę aktyviai ir uoliai dirbti Dievui ir Tėvynei.

 

Nuoširdžiai sveikiname Ievą, neišsigandusią karantino apribojimų ir nusprendusią tapti pilnateise ateitininkų bendruomenės nare. Linkime ryžto ir įkvėpimo visa Jame atnaujinti!

 

„Dirbkim, kovokime dėl Lietuvos!“

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!