Studentų ateitininkų sąjunga
Įvyko Nuotoliniai SAS Kandidatų Kursai

Lapkričio 28 d. nuotoliniu būdu vyko SAS Kandidatų kursai. Juose iš viso dalyvavo 14 kandidatų ir 3 bičiuliai, paskaitas apie ateitininkus ir jų penkis principus skaitė klier. Linas Braukyla, kun. Gabrielius Satkauskas, dr. Vygantas Malinauskas ir dr. Irma Kuliavienė, sėkmės palinkėjo SAS pirmininkė Miglė Viselgaitė, malda kartu palydėjo AF pirmininkas Vytis Turonis Organizatoriai nuoširdžiai tikisi, kad kursų dėka kandidatai dar geriau pažino mūsų organizaciją, o įdomios paskaitos įkvėpė ir toliau nuosekliai eiti pasiruošimo keliu, padrąsino duoti įžodį, nes juk „Duotą pažadą ištęsėti lengviau, nei neduotą“. Valio kandidatams!

Kursų metu padaryta neblogos kokybės įrašų, kuriais mielai dalinamės. Norinčius išgirsti ką apie inteligentiškumą kandidatams pasakojo dr. Vygantas Malinauskas ar pamatyti klier. Lino Braukylos paskaitą-kaleidoskopą, kviečiame rašyti sas.ateitis@gmail.com arba į mūsų „Facebook“

 

 

Dėkojame renginio rėmėjams:

Jaunimo reikalų departamentas prie JRD

Vilniaus miesto savivaldybė

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!