Studentų ateitininkų sąjunga
Ką veikti su ateitininkais?

Gera pradžia – pilnesni metai /arba/ Ką dar galima veikti su studentais ateitininkais?

 

Lapkričio 6-8 d. dalyvauti Studentų ateitininkų rudens akademijoje

Ypatinga tema apie ypatingą įvykį, dariusi didžiulę įtaką tiek Bažnyčiai, tiek visuomenėje.

Tema, vieta ir daugiau informacijos – jau labai greitai.

Informacijos ieškok Facebook puslapyje: Studentų ateitininikų sąjunga

 

Ateitininkai kviečia: filosofiniai skaitymai su Daliumi Jonkumi

Kviečiame į 2020-ųjų Ateitininkų metų proga organizuojamus iškilių lietuvių mąstytojų tekstų skaitymus, vyksiančius Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Valstybingumo erdvėje.

•Data: spalio 13 d.

•Laikas: 18.00

Antrojo susitikimo tekstas — ištraukos iš Antano Maceinos tekstų „Kultūra“, „Kultūros filosofija“, „Kultūros tragizmas“.

„Religija <...> visu plotu yra statoma ant kultūros. Religija be kultūrinio savo pagrindo – be mokslo, be filosofijos, be meno, be visuomeninių formų iš viso yra neįmanoma. Jos egzistencija suponuoja kultūros egzistenciją. Žmogus gali būti religingas tik tada, kai jis yra kultūringas.“ (Antanas Maceina)

P A S I R U O Š T I

diskusijai pasiruošti galite puslapiosas.ateitis.lt/ateitininkai-kviecia pagalba. Jame publikuojamas aptariamas tekstas, komentarai ir kita aktuali informacija. Prieš teksto aptarimą planuojami bendri skaitymai. Daugiau informacijos čia

 

Įsijungti į studentiškus vienetus, jei:

•esi medicinos studentas, į korporacija „Gaja“. Kontaktai:

Vilnius: dziugile.kersnauskaite@gmail.com

Kaunas: korp.gaja@gmail.com

•esi politikos mokslų studentas, į šv. Tomo Moro klubą. Kontaktai: tomo.moro.klubas@gmail.com

•esi teisės mokslų studentas, į korporaciją „Iustitia“. Kontaktai: korporacija.iustitia@gmail.com

 

Atrasti dvasinį palydėtoją

„Dvasinis vadovas padeda atrasti naujų akiračių, pakelti žvilgsnį aukštyn ir pažadina sielos troškulį priartėti prie Dievo, kai nuolat grasinantis drungnumas bando mus sustabdyti“

Žinome, jog nemažai studentų svarsto apie dvasinį palydėjimą, bet nežino nuo ko pradėti. SAS valdyba kartu su kun. Gabrieliumi Satkausku pasiruošę Jums patalkinti.

Kviečiame Jus susisiekti su kun. Gabrieliumi – jis mielai padės pirmuosiuose dvasinio palydėjimo žingsniuose ir padės rasti savo dvasinį palydėtoją.

Kontaktai: 8 634 57777

chosemaria.satkauskas@gmail.com

 

Susitikti kavos

#galkavos? Turi klausimų, kuriuos norėtum aptarti su SAS valdybos nariu prie kavos? O gal norėtum papasakoti apie savo idėją ar  daugiau sužinoti apie ateitininkus ir jų veiklą? O gal tiesiog norėtum pasidalyti, kaip gyveni, apie ką svajoji, dėl ko neramu. O gal, o gal…Tiesiog susitikim kavos. Raštelk čia ir mes greičiausiai kaip tik galime su tavimi susisieksime.

 

2 in 1 : augti ir mokytis auginti. Moksleivių ateitininkų akademijos.

Tris kartus per metus daugiau nei pusę šimto moksleivių ir apie 20 studentų suburiantis 5 dienas trunkantis renginys, atgaivinantis protą ir širdį. Paskaitos, kurias veda savo srities žinovai, vaizduotę išlaisvinančios vakaro programos, kartu ieškoti trokštantys moksleiviai. Čia gali tapti jų vadovų. Artimiausia moksleivių ateitininkų akademija: spalio 24-27 dienomis. Daugiau informacijos Facebooke: Moksleivių ateitininkų sąjunga

Dalyvauti gali ir ateitininko įžodžio nedavę studentai.

 

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!