Studentų ateitininkų sąjunga
Prisidėk įamžinant SAS atsikūrimo istoriją!

Nenuostabu, kad viena seniausių ir didžiausių jaunimo organizacijų Lietuvoje, turi įspūdingą istoriją ir gausų būrį asmenybių, kūrusių ne tik organizaciją, bet ir Lietuvą. Toks drąsus teiginys skamba tikrai ne kukliai, tačiau yra pagrįstas. Ateitininkai dalyvavo nepriklausomybės kovose ir Nepriklausomybės akto pasirašyme, aktyviai užsiėmė jaunosios kartos ugdymu, kai okupantai bandė sugniuždyti tautos dvasią. Organizacijos įsikūrimo tikslus ir priežastis, bei ankstyvosios ateitininkų veiklos rezultatus žinome kiekvienas, tačiau ar pažįstame dabartinę ateitininkiją ir jos nuopelnus bei asmenybes?

Studentų ateitininkų sąjunga savo veiklą Lietuvoje atnaujino 1993 m. Jau greit minėsime SAS atkūrimo trisdešimtmetį, todėl norime įamžinti šio laikotarpio istoriją. Buriama savanorių komanda, kuri bendraudama su aktyviausiais pastarojo trisdešimtmečio SAS nariais, užfiksuos SAS atsikūrimo istoriją ir pasiekimus. Tikimės, kad surinkta informacija nuguls į leidinį, padėsiantį geriau pažinti mūsų istoriją bei asmenybes, su dar didesniu ryžtu ir užsidegimu paskatins kurti ateitį ir puoselėti ateitininkiškas vertybes bei ideologiją.

Kviečiame prisijungti prie savanorių komandos ir prisidėti: 

  • Kalbinant aktyviausius pastarąjį trisdešimtmetį veikusius SAS narius;
  • Fiksuojant vaizdinę medžiagą ir renkant vaizdinės medžiagos archyvus;
  • Rengiant ir / ar redaguojant tekstus;
  • Maketuojant leidinį;
  • Kitais būdais! Parašyk savo talentus ir rasime, kaip juos įdarbinti!

Savanorių komandos registracija iki liepos 15 d. vyksta čia.

 

Dėkojame SAS nariui Ignui Stanevičiui už prisiimtą atsakomybę koordinuoti šios iniciatyvos savanorių komandą!

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!