Studentų ateitininkų sąjunga
SAS kandidatų kursai!

Kiekvienam įsipareigojimui svarbus pažinimas ir valia, todėl norinčius tapti SAS nariais, geriau pažinti ateitininkų ideologiją ir istoriją, kviečiame į SAS kandidatų kursus!

Šįkart kandidatų kursai vyks nuostabiame Aukštaitijos mieste - Utenoje, kur mus, visiškai naujai pastatytame vienuolyne priims Dievo Apvaizdos seserys. Programa prasidės penktadienį (apie 18 val.) ir baigsis sekmadienį (apie 14 val.). Savaitgalio metu gilinsimės į esminius ateitininkų istorijos ir ideologijos aspektus. Prieš atvykstant rekomenduojame perskaityti Prano Dovydaičio veikalą „Trys pamatiniai klausimai“ ir Juozo Girniaus Idealas ir laikas. Detalesnė savaitgalio programa bus paskelbta artimiausiu metu.

Data: spalio 25-27 d.

Naujienas galite sekti ir Facebook renginyje!

Vieta: Dievo Apvaizdos seserų vienuolynas, Utena.

Dalyvio auka: 15 EUR (auka dalinai padengia maitinimo, apgyvendinimo ir kitas organizacines išlaidas). Dalyvio auka neturėtų tapti priežastimi nedalyvauti kandidatų kursuose, todėl jei ši suma jums atrodo neįkandama, susisiekite su SAS Valdyba el. paštu sas.ateitis@gmail.com

Registracija atvira visiems norintiems: SAS nariams, norintiems atnaujinti savo žinias, SAS kandidatams, ketinantiems duoti įžodį, ateitininkų bičiuliams, ar pirmą kartą girdintiems apie šią organizaciją, kurie nori daugiau sužinoti apie ateitininkų istoriją ir ideologiją.

Registruotis galite iki spalio 15 d. Vietų skaičius ribotas, todėl, dėl renginio pobūdžio, pirmenybė bus teikiama SAS kandidatams.

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!