Studentų ateitininkų sąjunga
Pirmakursi, kviečiame Tave vakarienės!

Vienas iš dalykų, kurio atvykę studijuoti pasiilgstame labiausiai - skanus, naminis, mamos ar močiutės gamintas maistas. Norėdami padovanoti Jums šiek tiek jaukumo ir supažindinti su ateitininkais, veikiančiais Jūsų studijų mieste, kviečiame vakarienės.

Studentų ateitininkų sąjunga kviečia į jau tradicija tapusias pirmakursių vakarienes. Jų metu - studentai ateitininkai vaišina skaniu maistu, bendrauja, pataria studijų ar kitais klausimai, pasidalina savo patirtimi ir patarimais, kaip šį laikotarpį paversti turiningu ir gražių įsimintinų akimirkų kupinu etapu.

Vakarienė atvira pirmakursiams ateitininkams, ateitininkų bičiuliams, ar tiesiog norintiems daugiau sužinoti apie šią organizaciją.

Vilniuje - rugsėjo 18 d., 19 val. pirmakursiams duris atvers žurnalo „Ateitis“ butas.

Kaune - rugsėjo 24 d., 19 val. duris atvers Titas ir Julija Braukylos, prieš tai kviečiame kartu dalyvauti Šv. Mišiose (18 val. Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje).

Būtina registracija. Ji užsidaro likus 24 val. iki vakarienės.

Naujienas galite sekti ir Facebook renginyje: pirmakursių vakarienė Vilniuje, pirmakursių vakarienė Kaune.

Linkėjimai ir susitiksime netrukus!

500x500

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!