Studentų ateitininkų sąjunga
SAS rožinis

Palaimintasis popiežius Pijus IX sakė: „Duokite man armiją, kalbančią rožinį, ir aš užkariausiu pasaulį“. Rožinio pagalba sustojame ir įsižiūrime į Kristaus gimimo, gyvenimo, kančios ir garbės momentus.

Studentai ateitininkai kviečia bent 30 sekundžių per dieną iki pat vasaros skirti maldai, kuri jungsis į bendrą SAS Gyvąjį rožinį. Kiekvienam norinčiam bus paskirtas Rožinio karoliukas ar slėpinys. Kasdien Rožiniai bus sudaryti iš daugybės žmonių kalbamų maldų - todėl jie ir vadinasi Gyvieji rožiniai. Malda skirta už Ateitininkų federaciją, Studentų ateitininkų sąjungą ir kiekvieną SAS narį.

Maldai galima rinktis vieną iš variantų:

  1. Planas Skubantiems: 30 sekundžių malda kasdien (Tėve mūsų arba Sveika Marija).
  2. Planas Atsipūtusiems: 3 minučių malda kasdien (Vienas Rožinio slėpinys).

Apie savo norą jungtis į bendrą rožinio maldą prašome pranešti Aistei acepuleviciute@gmail.com , parašant savo vardą, pavardę ir kiek laiko skirsite maldai. Jei norite kasdien gauti priminimą SMS žinute, nurodykite ir telefono numerį.  Jungtis kviečiame SAS narius, kandidatus ir visus norinčius.

Jei baugu įsipareigoti iki pat vasaros, drąsiai kreipkitės ir rasime geriausią variantą!

Džiaugiamės, kad Gyvojo rožinio iniciatyva SAS gyva jau ištisus metus.

 

Susisiek su mumis!

Jei kilo klausimų, turi idėjų arba pasiūlymų, nori prisijungti, bet nežinai, ką daryti, o gal tiesiog nori pasisveikinti - nesivaržyk, nesikuklink ir rašyk mums.
Mes labai laukiame jūsų laiškų!